Stivuitorist

  • Full Time
  • Brasov

Miele Tehnica

Candidatul ideal
-Studii medii;
-Atestat ISCIR;
-Disponibilitate la lucrul în 3 schimburi;
-Experiență de lucru în domeniul: manipulare, gestiune, logistică;
-Integritate;
-Abilități de comunicare și lucru în echipă;
-Atenție la detalii.

Descrierea jobului
-Operează electrostivuitorul cu catarg retractabil (lateral) la înălțime de 6-9 m;
-Operează electrostivuitorul cu furca frontală pentru descărcarea și încărcarea mărfurilor paletate;
-Operează fizic transferurile în cadrul depozitului urmărind strategia de înmagazinare;
-Aranjează materia primă și cutiile cu ambalaje pe paleți, pe loturi și înfoliază paleții;
-Participă la prelevarea materiilor prime;
-Pregătește expedierea produsului finit către client.

Descrierea companiei
Miele Tehnica, una dintre cele 12 fabrici din cadrul Grupului Miele, şi-a început producţia la Brașov în septembrie 2009, asigurând firmei Miele necesarul de componente electronice şi subansambluri pentru unităţile de control ale aparatelor electrocasnice inteligente cu care Miele şi-a câştigat renumele.

Incarcati CV-ul / maxim 5 mb per fisier

Esti Companie? Aplica gratuit!

Puteţi adăuga job-urile disponibile în compania dumneavostră pentru a fi vizibile pe site-ul BizBraşov, dacă solicitaţi un cont. Doar aşa veţi putea intra în contact direct cu candidaţii.

Comentariile sunt închise