Back Office Assistant – Germana – Brasov

  • Full Time
  • Brasov

Majorel

Majorel designs, delivers and differentiates customer experience

Cerințe:
• Abilități bune de operare PC și viteză de tehnoredactare
• Cunoștințe de Limba Germană la nivel mediu/ avansat
• Capacitate analitică și atenție la detalii
• Experiența în domeniul bancar constituie un avantaj
• Orientare spre client și spre rezolvarea problemelor
• Atitudine proactivă
• Spirit de echipă
• Afinitate pentru sectorul auto

Responsabilități:
• Colectarea informațiilor din baza de date
• Introducerea informațiilor primite de la client în baza de date
• Asigurarea satisfacției clienților
• Respectarea regulilor și procedurilor companiei privind standardele de securitate și protecția datelor

Oferta noastră:
• Recompense atractive și bonusuri suplimentare bazate pe performanță
• Bonusuri fixe anuale
• Bonusuri de recomandare
• Asigurare medicală privată și prețuri reduse pentru persoanele aflate în întreținerea angajatului
• Diverse discount-uri la săli de fitness și alte activități recreative
• Diverse discount-uri la parteneri
• Sănătate și nutriție: masaj la birou și fruit days
• Sprijin la nașterea unui copil, sub forma unui bonus
• Acces la bibliotecă online pentru cititorii pasionați
• Acces la platforma noastră de e-learning
• Mediu de lucru multicultural și entuziast
• Posibilități de dezvoltare profesională

Incarcati CV-ul / maxim 5 mb per fisier

Esti Companie? Aplica gratuit!

Puteţi adăuga job-urile disponibile în compania dumneavostră pentru a fi vizibile pe site-ul BizBraşov, dacă solicitaţi un cont. Doar aşa veţi putea intra în contact direct cu candidaţii.

Comentariile sunt închise