Traffic Executive & Client Service Responsible

  • Full Time
  • Brașov

ZILE ȘI NOPȚI

Zile și Nopţi este o platformă de timp liber

Candidatul ideal
* Cunostinte foarte bune de Microsoft Excel, Word;
* Foarte bune abilitati de comunicare si spirit de echipa;
* Cunostinte de limba engleza la un nivel mediu;
* Experienta in relatiile cu clientii reprezinta un avantaj;
* Managementul timpului si al prioritatilor;
* Persoana organizata cu gandire logica, spirit analitic, atentie la detalii;

Descrierea jobului
• Interfata intre departamentele Grafica/DTP, Vanzari, Financiar/Contabilitate si clienti;
• Asigura fluxul de informatie intre departamentele de mai sus in mod corespunzator: corect, coerent, la timp;
• Asigura traficul de publicitate pentru toate proiectele societatii;
• Urmareste si updateaza bazele de date cu clientii de publicitate;
• Urmareste si monitorizeaza respectarea media plan-urilor negociate de echipa de vanzari;
• Primeste si verifica machetele ce fac obiectului insertului de publicitate;
• Transmite machetele proprii in publicatiile partenere si urmareste respectarea media plan-ului pentru acestea;
• Intocmeste situatiile de traffic conform comenzilor de publicitate si le transmite ulterior departamentului financiar-contabil pentru facturare;
• Mentine legatura cu diversi clienti pentru a primi in timp util machete/materiale pentru reviste;
• Pastreaza legatura cu clientii in toate etapele derularii comenzilor: de la primirea comenzii de la departamentul de vanzari pana la livrarea acesteia;

Oferta (bonusuri, beneficii):
– mediu de lucru excelent in cadrul unei echipe tinere si creative;
– oportunitatea construirii unei cariere in cadrul celei mai mari retele de reviste de timp liber;

Zile și Nopţi este cea mai mare reţea naţională de reviste de timp liber distribuite gratuit. Asta înseamnă că avem echipă, experienţă, audienţă și parteneri de încredere. Zile si Nopti este prezenta pe piata in 13 de editii si distribuita gratuit in peste 6000 de locatii din cele mai importante orase si zone turistice ale tarii : Bucuresti, Brasov, Poiana Brasov, Timisoara, Arad, Cluj, Iasi, Sibiu, Medias, Oradea, Felix, 1 Mai, Ploiesti, Galati, Braila, Focsani, Pitesti, Baia Mare, Satu Mare, Bacau, Piatra Neamt, Suceava, Rm Valcea, Bistrita, avand un tiraj lunar de 330.000 de exemplare.

Incarcati CV-ul / maxim 5 mb per fisier

Esti Companie? Aplica gratuit!

Puteţi adăuga job-urile disponibile în compania dumneavostră pentru a fi vizibile pe site-ul BizBraşov, dacă solicitaţi un cont. Doar aşa veţi putea intra în contact direct cu candidaţii.

Comentariile sunt închise