Responsabil magazie cu experienta

  • Full Time
  • Brasov

WSA Platinium

Angajăm pentru clientul nostru care activează în industria electronică, în Zona Metropolitană Braşov, un responsabil magazie cu experienţă.
Responsabilităţile principale sunt:
– Recepţia mărfii – zilnic;
– Emiterea documentelor pentru componentele electronice trimise în Italia – săptămânal;
– Realizarea declaraţiei Intrastat – lunar;
– Pregătirea CMR-ului pentru furnizorii români;
– Rezolvarea problemelor legate de: sistem, acceptare, alocarea codurilor pe poziţii, marfă non conformă şi orice problemă legată de magazie;
– Organizarea expediţiilor atât pentru Comunitatea Europeană cât şi extern;
– Organizarea transporturilor.

Cerinţe:
– experienţă anterioară pe un post similar;
– cunoştinţe legate de planificare, achiziţii şi administrare;
– cunoştinţe de limba italiană nivel avansat şi/sau engleza nivel mediu.

Aşteptam C.V.-urile dumneavoastră la adresa cvro@wsaplatinium.com.
Mai multe detalii la 0368 459 930 / 0740 552 587.

Incarcati CV-ul / maxim 5 mb per fisier

Esti Companie? Aplica gratuit!

Puteţi adăuga job-urile disponibile în compania dumneavostră pentru a fi vizibile pe site-ul BizBraşov, dacă solicitaţi un cont. Doar aşa veţi putea intra în contact direct cu candidaţii.

Comentariile sunt închise