Operatori comerciali logistica

  • Full Time
  • Brasov

WSA Platinium

Angajăm operatori comerciali logistică pentru o companie de producţie componente electronice din Zona Metropolitană Braşov, care să ţină evidenţa aspectelor operaţionale şi să coordoneze transporturile de mărfuri.

Principalele responsabilităţi sunt:
– asigurarea gestiunii fizice a stocului de mărfuri;
– introducerea mărfurilor în stoc pe baza documentelor de intrare;
– asigurarea mişcării stocurilor;
– pregătirea şi expediţia mărfurilor către clienţi;

Cerinţe:
– experienţă anterioară pe un post similar;
– cunoştinţe legate de planificare, achiziţii şi administrare;
– cunoştinţe de limba italiană nivel mediu şi/sau limba engleză.

Aşteptam C.V.-urile dumneavoastră la adresa cvro@wsaplatinium.com.
Mai multe detalii la 0368 459 930 / 0740 552 587.

Incarcati CV-ul / maxim 5 mb per fisier

Esti Companie? Aplica gratuit!

Puteţi adăuga job-urile disponibile în compania dumneavostră pentru a fi vizibile pe site-ul BizBraşov, dacă solicitaţi un cont. Doar aşa veţi putea intra în contact direct cu candidaţii.

Comentariile sunt închise