Sofer profesionist pe autocamion de 22 Tone , dotat cu macara

  • Full Time
  • Prejmer

Symmetrica SRL

Aplicantul trebuie sa detina si sa indeplineasca cumulativ mai multe conditii, criterii si autorizari :
* permis conducere categoria C+E
* certificat de competenta profesionala pentru transport marfa
* card tahograf valabil
* aviz medical pentru transport marfa
* aviz psihologic pentru transport marfa
* disponibilitatea de a asimila si parcurge un curs de autorizare ISCIR pentru macara de camion (PALFINGER). Costuri decontabile.
* de preferat experienta dovedita in transport marfa – minim 4-5 ani

Descrierea jobului
Va livra si onora comenzi ( produse finite cu europaleti infoliati) majoritar catre clientii din zona geografica a fabricii dar si pe alte trasee nationale.

Postul vacant este arondat fabricii de productie din :
* Localitatea Prejmer-Parcul Industrial Prejmer (judetul Brasov )

Salariul va fi negociat corespunzator acestei pozitii.
Oferim siguranta si stabilitatea postului de munca.

Incarcati CV-ul / maxim 5 mb per fisier

Esti Companie? Aplica gratuit!

Puteţi adăuga job-urile disponibile în compania dumneavostră pentru a fi vizibile pe site-ul BizBraşov, dacă solicitaţi un cont. Doar aşa veţi putea intra în contact direct cu candidaţii.

Comentariile sunt închise