ȘEF SCHIMB PRODUCȚIE PREFABRICATE BETON

  • Full Time
  • Prejmer

Symmetrica SRL

Cerinte :

Studii: liceale, studiile superioare reprezinta un avantaj;

Cunostinte medii de mecanica si hidraulica;

Aptitudini de lucru pe calculator-operare soft linie de fabricatie;

Spirit practic, inventiv;

Capacitatea de a coordona echipa de muncitori ;

Responsabilitati:

Coordoneaza procesul de fabricatie pe linia de productie;

Respecta programul de fabricatie lansat de seful ierarhic si duce la indeplinire realizarea acestuia;

Intervine pentru remedierea defectiunilor pe Iinia de fabricatie in timp util;

Anunta sefii ierarhici atunci cand apar probleme pe linia de fabricatie si productia este oprita si ia toate masurile pentru remedierea defectiunilor;

Beneficii:

Salarizare motivanta pe masura muncii si rezultatelor;

Bonusare pentru atingerea obiectivelor.

Incarcati CV-ul / maxim 5 mb per fisier

Esti Companie? Aplica gratuit!

Puteţi adăuga job-urile disponibile în compania dumneavostră pentru a fi vizibile pe site-ul BizBraşov, dacă solicitaţi un cont. Doar aşa veţi putea intra în contact direct cu candidaţii.

Comentariile sunt închise