Sudor electric şi autogen

SMART job HR

Nivel carieră: Cu sau fara experienta

Localitate: Brasov si imprejurimi

Tipul postului: Full time

Cum ne dorim să fii? – Cerințe –

  • Persoane disponibile la deplasari;
  • Persoane punctuale si responsabile;
  • Insusiri de personalitate: seriozitate, responsabilitate, loialitate, hotarare si autocontrol;
  • Calitati de bun organizator si spirit de echipa;
  • Studii finalizate.
    *Cu sau fara autorizatie ISCIR*

Ce vei face?  – Responsabilități –

  • Pregateste si verifica aparatele de sudura;
  • Potriveste piesele in vederea taierii sau sudarii;
  • Curata si controleaza partile componente de eventualele defecte, impuritati;
  • Regleaza tensiunea /intensitatea curentului electric;
  • Sudeaza si taie metalul si plasticul;
  • Consolideaza partile uzate prin acoperirea cu straturi de aliaje;
  • Utilizeaza dispozitive de masura pentru controlarea pieselor finite.

Ce îți oferim?…și alte beneficii…

  • Posibilitatea unui loc de munca sigur;
  • Salariu atractiv intre 1600 RON-2500 RON net (in mana);
  • Bonusuri;
  • Instruire la locul de munca;
  • Dezvoltare profesionala continua intr-un mediu placut, alaturi de o echipa formata din profesionisti;
  • Diurna.

Incarcati CV-ul / maxim 5 mb per fisier

Esti Companie? Aplica gratuit!

Puteţi adăuga job-urile disponibile în compania dumneavostră pentru a fi vizibile pe site-ul BizBraşov, dacă solicitaţi un cont. Doar aşa veţi putea intra în contact direct cu candidaţii.

Comentariile sunt închise