Electrician automatizari industriale

SMART job HR

Nivel carieră: Cu experienta

Localitate: Brasov si imprejurimi

Tipul postului: Full time

Cum ne dorim să fii? – Cerințe –

  • Persoane cu studii medii;
  • Persoane ce detin o autorizatie sau calificare;
  • Persoane disponibile la deplasari;
  • Persoane punctuale si responsabile;
  • Insusiri de personalitate: seriozitate, responsabilitate, loialitate, hotarare si autocontrol;
  • Calitati de bun organizator si spirit de echipa.

Ce vei face?  – Responsabilități –

  • Identifica, verifica si inventariaza componentele schemei electrice;
  • Monteaza instalatii electrice interioare si exterioare;
  • Confectioneaza si monteaza tablouri de comanda;
  • Executa masurarea parametrilor electrici la instalatiile montate;
  • Verifica la punerea in functiune, impreuna cu specialistul, corectitudinea conexiunilor electrice si a echipamentelor/aparatelor montate in vederea conformitatii cu documentatia tehnice;
  • Localizeaza si identifica eventualele neconcordante prin utilizarea aparatelor de masura si control adecvate, aducand la cunostinta Coordonatorului de Proiect aceste situatii;
  • Efectueaza toate lucrarile respectand cerintele de calitate impuse prin procedurile de lucru sau prin instructiuni tehnologice.

Ce îți oferim?…și alte beneficii…

  • Salariu atractiv;
  • Bonusuri;
  • Tichete de masa in valoare de 10 RON;
  • 22 de zile de concediu de odihna pe an;
  • Ore suplimentare platite cu 100% sau 200%;
  • Diurna;
  • Posibilitatea unui loc de munca sigur;
  • Instruire la locul de munca;
  • Dezvoltare profesionala continua intr-un mediu placut, alaturi de o echipa formata din profesionisti.
Incarcati CV-ul / maxim 5 mb per fisier

Esti Companie? Aplica gratuit!

Puteţi adăuga job-urile disponibile în compania dumneavostră pentru a fi vizibile pe site-ul BizBraşov, dacă solicitaţi un cont. Doar aşa veţi putea intra în contact direct cu candidaţii.

Comentariile sunt închise