ANGAJAM GESTIONAR

SC STEILMANN ROMANIA SRL

Responsabilitati:

Organizarea si coordonarea activitatii in magazin.

Realizarea vanzarii planificate pe magazin.

Se preocupa de cunoasterea detaliata a produselor si serviciilor oferite de companie.

Gestionarea stocului de marfa si intocmirea actelor de gestiune.

Cerinte:

Studii medii/ superioare, cunostinte operare PS ( pachetul office), cunoasterea programului Visual Store constituie avantaj.

Foarte bune abilitati de analiza si sinteza, comunicare, planificare .

Personalitate dinamica cu spirit de initiativa.

Experienta: minim un an pe o pozitie similara.

Cunostinte de limba engleza.

Beneficii:

Contract de munca pe perioada nedeterminata.

Salariu fix, tichete de masa si comision lunar in acord cu realizarea planului de vanzare.

Daca sunteti interesat de acest post, puteti aplica pe site, la adresa  de e-mail bvcoresi@stbretail.co sau in magazin.

Detalii  la telefon 0764280580

Incarcati CV-ul / maxim 5 mb per fisier

Esti Companie? Aplica gratuit!

Puteţi adăuga job-urile disponibile în compania dumneavostră pentru a fi vizibile pe site-ul BizBraşov, dacă solicitaţi un cont. Doar aşa veţi putea intra în contact direct cu candidaţii.

Comentariile sunt închise