Conducator utilaje grele – volist

  • Full Time
  • Brasov

Kronospan Romania SRL

Volist

Principalele sarcini şi responsabilităţi:

Asigură operativ alimentarea centralelor termice si transportul aschiilor OSB ;
Încărcare auto: lemn, rumeguş, deşeu şi tocături;
Întreţinere utilaj : gresat, completat ulei, spălat utilaj;
Participa la toate lucrarile legate de reparatiile utilajului.

Cerinţe:

Experiență anterioară de minim 2 ani;
Detinere autorizatie conducator utilaje grele;
Abilitati foarte bune de organizare şi relaţionare cu oamenii;
Capacitatea de gestionare eficienta a timpului si a prioritatilor;

Vă rugăm să ne trimiteţi candidatura dumneavoastră detaliată (scrisoare de intenţie şi CV) prin e-mail: jobs@kronospan.ro, accesand link-ul https://kronospan-candidate.talent-soft.com/accueil.aspxs sau la sediul companiei din Brașov, str. Strunga Mieilor,nr.1;                   tel / fax: 0268408785 / 0268408702

Incarcati CV-ul / maxim 5 mb per fisier

Esti Companie? Aplica gratuit!

Puteţi adăuga job-urile disponibile în compania dumneavostră pentru a fi vizibile pe site-ul BizBraşov, dacă solicitaţi un cont. Doar aşa veţi putea intra în contact direct cu candidaţii.

Comentariile sunt închise