Administrator retea-tehnician suport IT

  • Full Time
  • Brasov

ELMAS

SC ELMAS SRL companie renumita in Brasov, lider national in instalatii de ridicat, angajeaza administrator retea-tehnician suport IT.

RESPONSABILITATI:
– Efectueaza mentenanta echipamentelor hardware (PC, imprimante si copiatoare);
– Acorda sprijin funcţional şi tehnic utilizatorilor hardware si software
– Investigheaza solicitările primite din partea utilizatorului şi identifica soluţiile cele mai potrivite
– Asigura asistenţă în funcţionalitatea aplicaţiilor software
– Colaboreaza cu membrii echipei şi ai departamentului pentru rezolvarea cât mai rapidă a oricărui incident.

CANDIDATUL IDEAL:
– Absolvent scoala tehnica / studii medii / superioare;
– Experienta profesionala de minim 2 ani in domeniu pe un post similar (instalare, configurare, diagnosticare si reparare echipamente de birouri de tipul: PC-uri, imprimante, copiatoare, reparatie si configurare sisteme PC, configurare echipamente networking; router, switch);
– Limba engleza nivel mediu;
– Permis auto categoria B – constituie avantaj.
Beneficii:
• Pachet salarial motivant;
• Mediu de lucru placut;
• Program de luni pana vineri-8 ore + pauza de masa 30 minute

Te asteptam in echipa noastra!

Incarcati CV-ul / maxim 5 mb per fisier

Esti Companie? Aplica gratuit!

Puteţi adăuga job-urile disponibile în compania dumneavostră pentru a fi vizibile pe site-ul BizBraşov, dacă solicitaţi un cont. Doar aşa veţi putea intra în contact direct cu candidaţii.

Comentariile sunt închise