Operator – Divizia de arcuri

  • Full Time
  • BRASOV

Autoliv Romania

Producător de sisteme de siguranţă auto

Candidatul ideal

• Studii medii
• Disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi
• Disponibilitatea pentru program prelungit
• Abilitatea de a urma instructiunilor de lucru
• Atentie la detaliu
• Responsabilitate si flexibilitate
• Fire deschisa, comunicativa
• Determinarea de a invata repede

Descrierea jobului

• Realizarea de produse de calitate
• Respectarea instructiunilor de lucru si control
• Respectarea instructiunilor de ambalare afisate la postul de lucru
• Respectarea tehnologiei de fabricatie

Experienta anterioara nu este necesara.

NOI ITI OFERIM: contract pe perioada nedeterminata, bonuri de masa, subventie la cantina, prima pentru semnare de contract si alte beneficii.

Asteptam CV-ul tau!
Sediul Autoliv din Brasov: Str. Bucegi, nr. 8
Telefon: 0733 800 600

Incarcati CV-ul / maxim 5 mb per fisier

Esti Companie? Aplica gratuit!

Puteţi adăuga job-urile disponibile în compania dumneavostră pentru a fi vizibile pe site-ul BizBraşov, dacă solicitaţi un cont. Doar aşa veţi putea intra în contact direct cu candidaţii.

Comentariile sunt închise